Opatrovateľka do Nemecka – mesto Hamburg

9. mája 2024
0 Komentárov

Hľadá sa opatrovateľka nefajčiarka, s dobrou nemčinou a referenciami do Nemecka – mesto Hamburg (22043) s nástupom od 27.5. Potrebný je vodičský preukaz a prax v jazdení autom. Jedná sa o manželský pár.
Senior má 86 rokov, 72 kg, 175 cm. Má strojček na srdci, pohybuje sa  sám s paličkou príp. s rolátorom. Sprchuje sa sám, na toaletu chodí sám, občas chodieva ešte do práce – do svojej kancelárie v meste. V prípade potreby – len ak o to požiada – mu treba pomôcť s obliekaním a nakrémovaním tela. Má rád prechádzky.
Seniorka  má 79 rokov, 52 kg, 160 cm. Seniorka bola úplne samostatná, avšak zlomila si zápästie a preto potrebuje pomoc (umývanie vlasov, zapínanie gombíkov, otváranie fľaše, krájanie mäsa a pod.)
Opatrovateľka vedie domácnosť, udržiava poriadok, je nápomocná manželom. Varenie – manželia uprednostňujú čerstvé, ľahké a zdravé jedlá, varenie s malým množstvom tuku a smotany.
Býva sa v dome, žiadne zvieratá, žiadne nočné nasadenie. Nočný kľud od 22:00 do 7:00. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu, kúpeľňu i kuchynku – pekné, čisté a svetlé. Do domácnosti chodieva 3 x do týždňa upratovačka, opatrovateľka udržiava poriadok. Voľno – jeden celý deň v týždni, prípadne 2 x pol dňa – podľa požiadavky opatrovateľky.
Práca na slovenskú živnosť, odmena na mesiac (30 dní)  2.600,-€ a príspevok na cestu 2 x 100,-€. V prípade záujmu nás kontaktujte na 0948 097 076, info@zipservista.sk

ZnPersWlff

 


Napíšte komentár

-

Join our
mailing list

to stay up date

Prosím vyplnte správny email